“Tu ir kiti” komandai sopa galvas nuo klausimų: Kodėl kai kurios šaunios ir gilios asmenybės jaučiasi kitokios, savyje slepiančios jausmą, jog nepritampa prie aplinkos? Ką daryti – išduoti save ir eiti su daugeliu, garsiai skanduojančių: “Būk madingas, gražus, seksualus, turtingas ir pasaulis bus tavo!” ar būti savimi ir likti vienumoje? Kodėl aplink tiek daug žmonių, bet taip sunku rasti artimą sielą? Kodėl mums aiškina, kad esame nepakankamai moteriški ar vyriški? Kodėl jausmai vis dar laikomi silpnumo išraiška? Kodėl vyrai negali bijoti, liūdėti ar nežinoti, o moterims neleidžiama pykti, turėti savo nuomonę ir ją drąsiai ginti?

“Tu ir kiti” komanda ieško kelių iš šių aklaviečių. Kaip nebūti standartizuotu statistiniu vienetu, bet gyventi pačia aukščiausia pavara? Kaip daryti įtaką kitiems ir jausti savo buvimo prasmę? Kaip draugiškai sugyventi  tiems, kurie kuria rytojų, ir tiems, kurie sutvėrė dabartį?

“Tu ir kiti” komanda nori ir siekia:

          – padėti ieškantiems geresnio, tobulesnio savęs,

          – padrąsinti gilintis į savo asmenybę, nepaisant kad kas nors vadins tai “silpnumu”,

          – sukviesti jus, nerimstančius ir ieškančius gilesnių gyvenimo klodų, burtis draugėn,

          – paskatinti rauti iš savęs beviltiškumo, bejėgiškumo ir baimės piktžoles,

          – suteikti psichologinių žinių ir įgūdžių, kurie padėtų keisti gyvenimą.

Rūta Bačiulytė

Psichologė psichoterapeutė

Psichologinės paramos studijos “Dermė” direktorė, Lietuvos radijo laidos “Pašnekesiai apie tave ir kitus” bendraautorė ir vedėja, knygos “Ėriukas vilko kailiu” autorė.

Aušra Griškonytė

Psichologė psichoterapeutė

"Vyrų ir moterų santykių instituto" steigėja, Lietuvos radijo laidos "Pašnekesiai apie tave ir kitus" bendraautorė ir vedėja, knygos “Žvelk giliau” autorė.

Gintaras Toločka

Direktorius

"Tu ir kiti" bendrovės steigėjas, veiklos koordinatorius, psichologinių patyriminių savaitgalių ir stovyklų organizatorius.

Neringa Letkauskaite

Kūrybos vadovė

"Tu ir kiti" bendrovės rinkodaros ir komunikacijos koordinatorė, psichologinių patyriminių savaitgalių ir stovyklų organizatorė.